Урбаністичний досвід розвитку Івано-Франківська впроваджуватимуть у Дрогобичі. ФОТО
![Урбаністичний досвід розвитку Івано-Франківська впроваджуватимуть у Дрогобичі. ФОТО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_0033.jpg)
У вівторок, 8 листопада, міський голова Дрогобича Тарас Кучма відвідав Івано-Франківськ, де ознайомився з організацією процесу урбаністичного розвитку Івано-Франківська. Також участь у поїздці взяли радник міського голови з інформаційно-комунікаційних систем Станіслав Гайдер та головний спеціаліст сектору «Прес-служба» Зеновій Квасній.
Досвідом, процесами та результатами втілення урбаністичних проектів в Івано-Франківську з гостями з Дрогобича поділилися Юрій Фелюк – засновник ГО «Тепле Місто» та Віктор Загреба – співзасновник ГО «Vision Zero».
Окрім теоретичного досвіду, франківчани поділилися практичним досвідом, продемонструвавши дрогобичанам низку проектів, які вже реалізовано у Івано-Франківську.
Про деталі поїздки, проекти та практичну діяльність урбаністичних громадських організацій Івано-Франківська читайте у наступних публікаціях на порталі Дрогобицької міської ради.