УПСЗН: У Дрогобичі відбувся семінар-нарада до Дня охорони праці. ФОТО

25 Квітня 0:00

28 квітня в Україні відзначають День охорони праці.

До відзначення Дня охорони праці долучився і Дрогобич.

Так у середу, 24 квітня, в Дрогобицькій міській раді у межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці відбувся семінар для керівників та спеціалістів служб охорони праці підприємств, установ та організацій Дрогобича на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Привітав учасників семінару перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман.

У заході взяли участь посадовці ГУ Держпраці у Львівській області, Дрогобицького відділення Фонду соціального страхування України у Львівській області, Дрогобицького експертно - навчального відділу ДП «Західний експертно - технічний центр».

Організатором заходу виступило управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради.

У ході семінару слухачі отримали необхідну інформацію щодо вимог нормативно - правових актів з охорони праці. Зокрема, начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Ігор Проць, повідомив про стан охорони праці та промислової безпеки на підприємствах Львівщини, а також про статистичні дані та причини аварій на виробництві. Окремо зупинився на формулюванні цьогорічного гасла святкування Дня охорони праці.

Також головний державний інспектор управління Держпраці Дмитро Петегирич та Святослав Гелетій висвітлили питання щодо дотримання вимог безпеки під час виконання робіт пов’язаних з використанням газу у побуті, охорони праці жінок, інвалідів, своєчасне проведення медичних оглядів працівників та інші актуальні питання з безпеки та гігієни праці.

Про стан і причини виробничого травматизму на підприємствах міста та про заходи щодо його профілактики доповів страховий експерт Дрогобицького відділення Фонду соціального страхування Василь Гутеряк.

Окремо розглянули питання організації навчання посадових осіб та працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки з урахуванням специфіки підприємства.

Начальник Дрогобицького експертно-навчального відділу ДП «ЗЕТУ» Ігор Ярушак довів до відома, що навчання проводять у всіх напрямах діяльності підприємств, а також можливість проведення виїзного навчання на об’єктах суб’єктів господарювання.

«Здорові та безпечні умови праці — це стратегічне завдання, яке стоїть перед нами. Щиро дякую вам за вашу працю і пам`ятаймо: лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити конституційне право дрогобичан на гідні умови праці», — звернувся до присутніх перший заступник міського голови Ігор Герман.

На завершення заходу Ігор Герман відзначив грамотами і подяками керівників та спеціалістів у сфері охорони праці за сумлінну працю, особистий внесок у впровадженні та виконанні заходів з охорони праці.

УПСЗН