УПСЗН: Державна допомога ВПО
![УПСЗН: Державна допомога ВПО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/s419x0-news-14237115447.jpg)
У квітні 2017 року управлінням праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради в банківські установи перераховано щомісячну адресну допомогу 118 особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в сумі 145,6 тис. грн.
З початку року загальна сума цих виплат становить 656,2 тис.грн.
Управління праці та соціального захисту населення