УПСЗН: «Безпечне та здорове майбутнє праці» — гасло Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці 2019 року

26 Квітня 0:00

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Мета відзначення цього дня є привернення уваги суспільства, особливо молоді, до важливості питань охорони праці, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля формування культури безпеки та гігієни праці та впровадження кращих практик у цій сфері.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

У всіх куточках країни проводиться чимало заходів, які спрямовані на те, щоб привернути увагу усієї спільноти до проблеми безпеки праці.

Їх актуальність та потрібність важко переоцінити, оскільки, коли говоримо про безпеку на робочому місці, передусім, маємо на увазі збереження здоров’я та навіть життя працівників. Саме тому, необхідно створювати усі умови для того, щоб знизити рівень травматизму та усунути фактори, які можуть спричинити негативні наслідки для працівника.

День охорони праці, який започаткувала Міжнародна організація праці має особливе значення та заслуговує на увагу кожного з нас. Охорона праці є невід’ємною складовою розвитку суспільства, саме тому, необхідно об’єднатися та спільними зусиллями зробити так, щоб роботодавці дбали про своїх працівників та створювали безпечні і нешкідливі умови праці.

Всесвітній день охорони праці – це також день скорботи, оскільки сьогодні згадуємо тих людей, які втратили своє життя на виробництві, відтак, молимося за них та вшановуємо їх пам’ять.

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради