УПСЗН: 288 дрогобичан отримали допомогу на загальну суму 110 650 гривень
![УПСЗН: 288 дрогобичан отримали допомогу на загальну суму 110 650 гривень](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/socvlniy_zahist-2.jpg)
Така виплата відбувається щомісяця за кошти міського бюджету та передбачена учасникам визвольних змагань (воїни УПА), особам, репресованим в часи сталінського режиму, одиноким інвалідам I-II груп, інвалідам I групи (лежачим), інвалідам I групи з вадами зору, сім’ям, які складаються з двох і більше інвалідів I-II груп та дітей-інвалідів, а також вдовам політв’язнів та воїнів УПА.
Загальна сума цих виплат з початку року становить 530 850 гривень.
Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради