УП та СЗН: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕЗАКОННЕ ОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

Усі види державних соціальних допомог виплачуються громадянам, які постійно проживають на території України.

З метою попередження нераціонального витрачення бюджетних коштів УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ проводить роботу з виявлення осіб, які зареєстровані як отримувачі державних допомог, щодо їх перебування на території України.

У разі, якщо під час вибіркового обстеження матеріальних умов домогосподарства державним соціальним інспектором буде виявлено ознаки порушення норм законодавства, в тому числі фактів, що випливають на визначення права на допомогу (виїзд за кордон), особі буде припинено надання раніше призначеної допомоги та вирішуватиметься питання про повернення безпідставно виплачених бюджетних коштів.

Отже для попередження випадків незаконного витрачення бюджетних коштів просимо осіб, які перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення Дрогобицької міської ради та отримують державні соціальні виплати, завчасно інформувати про факти, які впливають на отримання допомог, у тому числі щодо виїзду за кордон (на тривале перебування).