УП та СЗН: ВІДДІЛ ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ І ПІЛЬГ ІНФОРМУЄ

Станом на 01 травня 2019 року Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги по мм. Дрогобичу та Стебнику, нараховує 20680 електронних справ.

За рахунок субвенцій з державного бюджету за січень – квітень 2019 року надано пільги окремим категоріям громадян на суму 9628,4 тис. грн, зокрема:
– ветеранам війни;
– дітям війни;
– ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ;
– громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;
– багатодітним сім’ям.

З метою поліпшення матеріального становища осіб з інвалідністю 27 грудня 2018 року ухвалено рішення міської ради:
– № 1554 “Про надання пільг громадянам, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6(3-й під’їзд)”;
– № 1553 “Про надання пільг інвалідам внаслідок загального захворювання та інвалідам УПА”.

Станом на 01 травня 2019 року надані пільги на житлово-комунальні послуги в сумі 157,1 тис. грн.

Окрім того, за звітний період проводено відшкодування пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян м.Дрогобича та м. Стебника на загальну суму 199,4 тис. грн.