УП та СЗН: ВІДДІЛ ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ І ПІЛЬГ ІНФОРМУЄ.

Станом на 01 лютого 2019 року Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги по мм. Дрогобичу та Стебнику, нараховує 20833 електронних справ.

За рахунок субвенцій з державного бюджету за січень 2019 року надано пільги окремим категоріям громадян на суму 2774,7 тис. грн, зокрема:
✔️ветеранам війни;
✔️дітям війни;
✔️ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ;
✔️громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;
✔️багатодітним сім’ям.

З метою поліпшення матеріального становища осіб з інвалідністю 27 грудня 2018 року ухвалено рішення міської ради:
✔️№ 1554 “Про надання пільг громадянам, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6(3-й під’їзд)”;
✔️№ 1553 “Про надання пільг інвалідам внаслідок загального захворювання та інвалідам УПА”.

Станом на 01 лютого 2019 року надані пільги на житлово-комунальні послуги в сумі 48,1 тис. грн.

Окрім того, за звітний період проводено відшкодування пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян м.Дрогобича та м. Стебника на загальну суму 18,8 тис. грн.