УП та СЗН: УВАГА! СІМЕЙНИЙ ВІДПОЧИНОК!

Категорія осіб, які мають право на послуги із сімейного відпочинку:
 поранені учасники АТО (ООС) та члени їхніх сімей;
поранені бійці- добровольці АТО та члени їхніх сімей;
батьки, дружини і діти загиблих і померлих учасників АТО (ООС);
батьки, дружини і діти Героїв Небесної Сотні.

Надання послуг з сімейного відпочинку відбувається в межах дії Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 роки.

Механізм надання компенсації вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку затверджений розпорядженням голови ЛОДА від 29.12.2018 №1448/0/5-18.

Для отримання компенсації та за додатковою інформацією просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради.
Детальну інформацію можна отримати за адресами:
Дрогобич, пл.Ринок, 1, каб. 10;
✔️Стебник, вул. Симоненка, 24.

Прийом громадян управління проводить у робочі дні без обідньої перерви від 8.00 до 17.00, у п’ятницю – від 8.00 до 15.45 . Вихідні дні: субота та неділя.

Детально тут⤵️
.https://loda.gov.ua/upload/doc/2019/01/1448_1547128981.pdf )