УП та СЗН: У Дрогобичі діти із захворюванням на дитячий церебральний параліч можуть отримати грошову компенсацію для проходження курсу реабілітації.

Третій рік поспіль міська влада надає родинам, які виховують дітей із захворюванням на дитячий церебральний параліч (ДЦП), одноразову допомогу в розмірі 10,0 тис. гривень.

Допомога передбачена в якості компенсації вартості реабілітації дитини в медичних установах України.

Сім’ям, які потребують фінансової підтримки для лікування та реабілітації дітей з ДЦП, слід звертатися до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 10.

Телефон для довідок: 410614

Управління проводить прийом громадян щодня з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45 (без обідньої перерви). Вихідні дні: субота, неділя.

Порядок призначення допомоги