УП та СЗН: У ДМР відбулось чергове засідання міської робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

У середу, 27 лютого, у Дрогобицькій міській раді відбулось чергове засідання міської робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні заслуховували суб’єктів господарювання, у яких середня заробітна плата найманих працівників за січень 2019 року менша від законодавчо встановлено рівня (за даними ГУ ДФС у Львівській області).

Як зазначали члени комісії, чимало роботодавців з метою скорочення податків приховують реальний розмір заробітної плати найманих працівників, виплачуючи частину заробітку в «конверті». Така ситуація призводить до значних негативних наслідків не лише для бюджету міста, а й для самого працівника. Оскільки, період, за який не сплачені внески ,не зараховується до страхового стажу найманого працівника та не включається в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

За результатами засідання членам робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення дано відповідні доручення, зокрема провести рейд-обстеження у суб’єктів господарювання, які проігнорували запрошення на засідання. Присутнім керівникам та підприємцям рекомендовано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

УП та СЗН ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 5 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні