УП та СЗН: ОДНОРАЗОВІ МАТЕРІАЛЬНІ ТА АДРЕСНІ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ ДРОГОБИЧАНАМ.

У січні 2019 року відбулося засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги різним верствам населення.

За результатами роботи комісії 122 мешканцям міста Дрогобича з числа осіб з інвалідністю, малозабезпечених громадян та осіб, які потрапили в скрутне життєве становище, надано матеріальну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету на загальну суму 62,7 тис. грн.

Також у січні цього року міським бюджетом м. Дрогобича виділено 79 тис. грн для виплати одноразової адресної допомоги мешканцям Дрогобича, які потрапили в скрутне життєве становище (потребують тривалого та дорогого лікування), особам з інвалідністю та малозабезпеченим громадянам.

За поданням депутатів Дрогобицької міської ради таку допомогу отримали 14 осіб: Бокало Р.А., Мішуткіна С.М., Руссу І.М., Ангельський В.Ю., Мисак С.С., Мисак О.І., Катрук М.І., Садова Л.І., Сенюта Р.С., Луців М.В., Стеців Д.Ф., Мандрик І.В., Паньків П.М., Яворська М.О.