УП та СЗН: ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО РОБОТУ УПРАВЛІННЯ ЗА 2018 РІК.

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про доступ до публічної інформації» управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради інформує про використання бюджетних коштів за 2018 рік.

За звітний період управління призначено та виплачено різних видів соціальних допомог та компенсацій 6225-ти особам на загальну суму 111,0 млн грн. та 9139-ти сім’ям призначено житлові субсидії на загальну суму 133,7 млн грн.

В управлінні сформований Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків, який нараховує 20967 електронних справ. За рахунок субвенцій з
державного бюджету за 2018 року нараховано пільги окремим категоріям громадян на суму 14,2 млн грн.

Міською владою вживаються усі можливі заходи щодо підтримки різних верств населення міста, які перебувають у складних життєвих обставинах. Зокрема, протягом 2018 року 1371 мешканців міста отримали одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 663,5 тис. грн.

Особливої уваги потребують учасники антитерористичної операції, їхні родини, сім’ї загиблих та Героїв Небесної Сотні, внутрішньо переміщені особи. З цією метою управління залучає кошти усіх рівнів та діє у межах державних, обласних та міських програм. Передусім, це:
• надання одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, і звільненим особам, безпосереднім учасникам АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України — 144,0 тис. грн для 48 осіб;

• призначення соціальних виплат дітям, пасинкам, падчеркам військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули під час участі в
антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО — 150,0 тис. грн для 5-ох дітей;

• надання і виплата одноразвої грошової допомоги на/за встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО — 159,8 тис. грн для 5-ти сімей;
• надання адресної допомоги на реабілітацію осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ груп з числа осіб, які брали участь в антитерористичній операції — 21-й особі на загальну суму 241,8 тис. грн;

• організація сімейного відпочинку поранених учасників антитерористичної операції (у тому числі поранених бійців-добровольців АТО), батьків загиблих учасників АТО (компенсація вартості наданих послуг) — 62 особи на загальну суму 74,4 тис. грн;

• надання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам – учасникам АТО на вирішення матеріально-побутових проблем — 4-ом особам на загальну суму 32,0 тис. грн;

• забезпечення санаторно-курортним лікуванням — 24 особи на загальну суму 188,3 тис. грн;

• організація професійних послуг (профадаптація) — 56,02 тис. грн для 13-ти осіб;
• надання психологічної реабілітації – 40,5 тис. грн для 5-ти осіб;
• призначення компенсаційних виплат для придбання житла — 7,3 млн грн для 8- ми осіб.

У 2018 році з міського бюджету виплачено різних видів допомог, доплат до пенсій, компенсацій та надано пільг на загальну суму 2,8 млн грн.

На утримання управління перераховано – 9632,7 тис. грн, з них: оплата праці -7785,8 тис. грн; нарахування на оплату праці – 1694,5 тис. грн; використання товарів і послуг – 152,4 тис. грн. Також закуплено предметів довгострокового використання на 32,9 тис. грн.

Протягом року спеціалісти Дрогобицького міського територіального центру обслуговували 1615 осіб, а видатки на його утримання становили 4266,9 тис. грн.