Уникайте помилок при оплаті через онлайн сервіси – ваші кошти можуть бути не зараховані!
![Уникайте помилок при оплаті через онлайн сервіси – ваші кошти можуть бути не зараховані!](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/карточка.jpg)
Впродовж останніх днів на рахунок комунальних підприємст міста, зокрема водоканалу, надходять кошти без ідентифікації платника. Шановні споживачі, нагадуємо: якщо при оплаті не вказана повна інформація (особовий рахунок, прізвище споживача та адреса), така оплата не буде зарахована на ваш особовий рахунок.
Будьте уважні – вносьте дані коректно!