Українські пісні в підтримку ЗСУ: на благодійному заході «Сила в єднанні» у Дрогобичі зібрали понад 50 тис.грн для воїнів

23 Травня 9:58

Повномасштабна війна, яка другий рік поспіль триває на наших землях, не просто згуртувала українців в єдине ціле, але й підштовхує щоденно допомагати, донатити та закривати потреби воїнів. Бо саме вони, із зброєю в руках,  на передових позиціях фронту мужньо тримають для нас лінію оборони.

З метою підтримки воїнів та бажанням зібрати кошти на закупівлю чергового дрону – цими вихідними в Дрогобичі відбулась потужна мистецька акція «Сила в єднанні». Захід пройшов на площі біля Народного дому імені І.Франка. Як розповідає ініціаторка дійства керівниця відділу туризму та креативних індустрій Управління культури ДМР Яна Коник – благочинний захід не вперше проходить у місті Котермака та відбувається під патронатом міського голови. Два аналогічні заходи Управління культури уже організувало в Стебнику, а один – в Дрогобичі. Кожен захід дозволяє акумулювати чималу суму коштів та закривати потреби воїнів, зокрема бійців 67 Окремому батальйону.

Назва нашого заходу «Сила в єднанні» не випадкова – в такий спосіб, навколо доброї справи, ми єднаємо владу, громаду, бізнес та творчих людей. Оскільки, всі крафтовики, всі підприємці, які беруть участь в акції та підтримують нас,    частину свого прибутку від продажів патріотичних речей чи смаколиків скеровують для воїнів. Окрім цього – невід’ємною складовою заходу є виступ українських артистів, які через пісню та свою творчість популяризують нашу багатогранну культуру, – наголошує Яна Коник.

Цього разу дарували позитивні емоції присутнім музиканти від “Лабораторії джазу” із Музичного коледжу Василя Барвінського, а також легендарні виконавці та гурти – Аква Віта, EL Кравчук та Latexfauna.  Ведучими заходу були Олександр Сердюк та Андрій Альберда.

Паралельно тривав благочинний ярмарок, де кожен бажаючий міг придбати собі смаколики, патріотичні сувеніри та футболки. Впродовж всього дійства ведучі оголошували зі сцени благочинні аукціони і таким чином допомагали збирати кошти на потреби ЗСУ. Як підкреслює Яна Коник впродовж акції «Сила в єднанні» від крафтовиків, аукціонів та усіх небайдужих вдалось зібрати понад 50 тис.грн. Ці кошти скерують на закупівлю дрону для воїнів.

Кульмінація заходу була напрочуд об’єднююча – усі присутні спільно із виконавцями та ведучими виконали пісню «Ой, у лузі червона калина».

Перейти до вмісту