Учень Ліцею№3 Артем Бурнін здобув перше місце в Всеукраїнському конкурсі з кібербезпеки «Кіберніндзя»

12:48 28 Грудня 2021

Всеукраїнський конкурс із кібербезпеки «Кібернідзя», який цієї зими проходив в онлайн-режимі, відбувався у два етапи. До участі в першому зголосилися понад тисячу талановитих учнів із різних куточків та міст України. У другий етап конкурсу відібрали 60 кращих школярів. Серед них і учні Ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола. За рішенням компетентного журі – перше місце у номінації «Веб-сторінка з кібербезпеки» зайняв Артем Бурнін, учень 9-А, дрогобицького Ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола. Школяр отримав від організаторів конкурсу ноутбук для вдосконалення своєї роботи. Технічну новинку талановитому учневі у приміщенні Ліцею вручили цими днями – ноутбук Артемію передав міський голова Дрогобича Тарас Кучма та заступник керівника відділу освіти ДМР Ольга Олексюк.

Окрім цього дипломами були нагороджені й інші учні Ліцею №3, які також змагалися у Всеукраїнському конкурсі із кібербезпеки – це Максим Горішний, Олексій Нагірний, Евеліна Савка, Віталій Мушинський.

Грамоти вручили і педагогам, які навчають інформаційної грамотності ліцеїстів  – це Надія Стасів та Оксана Мушинська.

За словами вчителів – Артем Бурнін – закоханий в інформаційне програмування, хлопцеві з легкістю вдаються математичні та точні науки. У його планах та мріях – IT-технології.

Перейти до вмісту