Учасники АТО запрошують на Йорданські купання
![Учасники АТО запрошують на Йорданські купання](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/206520.jpg)
У п’ятницю, 19 січня, у свято Водохреща, учасники ГО «Українська спілка учасників АТО» організовують Йорданські купання на території відпочинкового комплексу «Залісся». Початок заходу о 12:30.
Окрім занурення у крижану воду, учасникам пропонуватимуть страви польової кухні. Також відбуватиметься благодійна акція зі збору коштів для лікування онкохворого учасника АТО.
Організатори заходу запрошують сім’ї учасників АТО, дрогобичан та гостей міста Дрогобича.