У закладах освіти Дрогобицької громади перевіряють стан генераторів та готуються до блекауту

13 Вересня 15:35

До початку опалювального сезону залишилося трохи більше місяця часу. Тож підготовка до осінньо-зимового періоду входить у свою фінальну стадію.

Перевірити технічний стан наявних генераторів в усіх закладах освіти Дрогобицької громади, зокрема у дитячих садках, на черговій нараді закликав заступник з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик. Зокрема, посадовець акцентував увагу на тому, що з настанням перших холодів – можливе і посилення атак ворогом на енергетичну систему країни, так як це спостерігалось минулого року. Як наслідок – ймовірні блекаути.

Щоб бути підготовленими до розвитку різних сценаріїв, слід уже сьогодні напрацювати алгоритм виходу із ймовірних важких ситуацій. Зважаючи на це закликаю адміністрації навчальних закладів громади, зокрема шкіл та садків, перевірити наявні у них генератори на предмет їхньої справності, заміни масла тощо. Ті освітні установи, які потребують потужніших генераторів повинні подати заявки, щоб зрозуміти, де необхідно додаткові джерела енергії, – наголосив Юрій Кушлик.

Минулого року генераторами від благочинних організацій та міжнародних фундацій були забезпечені ті заклади загальної середньої освіти, які найперше мали власні котельні та ті, де було розгорнуто роботу пунктів незламності.

Що стосується дитячих садків – то потужними генераторами забезпечено лишень три дошкільні установи. Тому для інших садків міста є потреба у більш потужних генераторах для приготування їжі дошкільнятам.

У відділі освіти вже повідомили, що відповідний список потреб в потужних генераторах для дошкільних та загальноосвітніх установ міста сформовано і буде передано в Департамент освіти та науки ЛОВА. Паралельно керівництво громади звернеться за допомогою до міжнародних партнерів.

Перейти до вмісту