У вівторок, 16 січня, відбудеться звіт міського голови Дрогобича Тараса Кучми за 2023 рік: триває збір запитань від мешканців громади

11:46 13 Січня 2024

В Україні вже другий рік поспіль триває повномасштабна війна. Дрогобицька громада намагається скеровувати максимум зусиль та ресурсів на підтримку військових, надання прихистку внутрішньо переміщеним особам та реалізацію програм, які покликані підвищувати рівень безпеки в громаді та країні загалом.

Про надходження та видатки місцевого бюджету, заходи, які вдалось реалізувати впродовж 2023 року, налагоджені міжнародні контакти та залучену гуманітарну допомогу – прозвітує міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Текстова версія звіту про діяльність всіх структурних підрозділів впродовж року, була розміщена раніше на офіційному порталі Дрогобицької міської ради.

У вівторок, 16 січня, міський голова Тарас Кучма в прямому ефірі прозвітує перед громадою про виконану роботу. Відтак для якомога ширшого висвітлення тем, які важливі для громади – всі охочі можуть заздалегідь надсилати свої запитання в Google-формі за посиланням.

Перейти до вмісту