У вишиваних одностроях та зі збором коштів в підтримку ЗСУ: у Дрогобичі та громаді патріотично відзначили День знань

16:33 1 Вересня 2023

1 вересня в Дрогобичі та територіальній громаді відлунали шкільні дзвоники. Цьогоріч вперше поріг шкіл переступили 1090 учнів. Шкільні лінійки у громаді пройшли патріотично – у навчальних закладах педагоги та адміністрація розставили скриньки та оголосили про збір коштів в підтримку ЗСУ.

Так, у Ліцеї №3 імені В. Чорновола випускників старших класів зустрічали вишиваними рушниками. На подвір’ї школи лунали патріотичні пісні від талановитих учнів. Найменших ж школярів вітали оплесками та бажали легких сходинок в країні знань.

Ще креативніше підійшли до відзначення свята першого вересня у Дрогобицькому науковому ліцеї імені Б. Лепкого. На подвір’ї навчального закладу для учнів старших класів традиційну лінійку замінили толокою стійкості та благочинним ярмарком. Діти пригощали один одного солодощами та домашньою випічкою, а вилучені кошти від продажу будуть скеровувати на придбання дрона для військових. Окрім благочинного ярмарку – на території Ліцею було розгорнуто кілька локацій, де старші учні навчали молодших виготовляти патріотичні листівки, сувенірну продукцію та інші цікаві й корисні речі.

На заходах у навчальних закладах були присутні й отці, які благословили педагогів та учні на плідний навчальний рік у спокої та мирі.

З початком нового навчального року педагогів та учнів привітало й керівництво громади та депутати. Міський голова Тарас Кучма, заступник з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, а також керуючий справами виконкому Віталій Вовків – завітали у навчальні заклади міста та побажали школярам і педагогам міцно тримати освітню лінію оборони та гідно виховувати молоде покоління.

Також у Науковому ліцеї імені Б. Лепкого керівництво міста вручило подяку директору закладу Наталії Ластов’як за сумлінну багаторічну працю, свідоме та патріотичне виховання молоді, волонтерські та громадські ініціативи, підвищення рівня освіти у Дрогобицькій громаді та з нагоди 50-річчя з Дня народження.

Патріотичні лінійки із вдячністю ЗСУ та з вірою в нашу перемогу відбулися в усіх навчальних закладах міста та громади, а також коледжах Дрогобича.

Додамо, у цьому навчальному році кількість перших класів у територіальній громаді становить 47, це на 7 класів менше, ніж минулого року. Це пов’язано із оптимізацією освітньої мережі. Учнів, які вперше цьогоріч переступили поріг шкіл – 1090, серед них і діти з числа ВПО. Загалом в освітніх закладах громади навчатиметься 12 167 учнів.

Перейти до вмісту