У відділі освіти проходив цікавий захід за участю закладів дошкільної освіти

«Герої улюблених казок» –  під такою назвою відбувся ІІ етап конкурсу-виставки дитячих робіт вихованців закладів дошкільної освіти. З експонатами виставки ознайомились педагоги та всі бажаючі, бо відбулася вона в приміщенні відділу освіти. Підбиваючи підсумки міського конкурсу, члени журі назвали переможців.

Серед авторів номінації «Ілюстрації  дитячими руками», які зображені різними інноваційними техніками виконання, дошкільники ЗДО № 35, 11, 20, 6, 28. В номінації «Композиції» із збереженням ігрової функції місця зайняли вихованці ЗДО № 6, 13, 20 та в номінації «Оригінальний образ», де створені поробки з натуральної та вторсировини, стали переможцями діти ЗДО № 15, 12, 21, 24,13.

Було важко зосередитись на якихось окремих роботах дітей, бо всі вони заслуговують на увагу і похвалу. Організаторів виставки-конкурсу було нагороджено грамотами відділу освіти, а переможці одержали призи від меценатів Дацюка О. Ю., голови депутатської комісії з питань освіти, Маменьки С. Б., члена виконкому, Ваврина М. В., члена КР БНДСД.

Галушко Ніна Онуфріївна, методист ММК