У відділі освіти оперативно відреагували на інформаційний вкид щодо стану укриття у Ліцеї №1 | Відео

19:07 3 Вересня 2023

У неділю, 3 вересня, у соціальних мережах поширили відео, у якому вказують на незадовільний стан укриття у Ліцеї №1 імені Івана Франка.

У відділі освіти оперативно відреагували на це відео, адже нещодавно завершилися перевірки щодо стану укриттів і всі рекомендації ДСНС було виконано.

У вихідний день до навчального закладу прибули представники відділу освіти на чолі з керівником Романом Грицаєм та дирекція Ліцею №1, який очолює Леся Терлецька.

За словами посадовців, на такий вкид вимушені були відреагувати оперативно, оскільки вже завтра розпочинається навчально-виховний процес. Більше того, теперішній стан укриття є абсолютно іншим, аніж той, який є на відео.

Отже, на відео у соціальній мережі знято підвальне приміщення під другим корпусом. У підвалі є проблеми з підтопленням, але це у господарській частині. Її відмежували від частини укриття, яке розраховане на 50 посадкових місць. Основне укриття навчального закладу знаходиться у корпусі №1 та облаштоване у цокольному приміщенні. Воно розраховане на близько 600 осіб.

Так ситуацію прокоментував начальник відділу освіти Роман Грицай.

Більше того, у коментарях лунають закиди про законність проведення конкурсу на посаду керівника ліцею. У відділі освіти наголошують, що у судовому порядку положення про конкурс визнано законним і, відповідно, конкурс на посаду – також.

Дирекція ліцею вважає такі інформаційні вкиди цілеспрямованою дискредитацію як рейтингу навчального закладу, так і керівництва. Адже у ліцеї після приходу нової керівниці реалізовують нові проекти, спрямовані на покращення інфраструктури.

Вкотре закликаємо мешканців уважно стежити за інформацією, перевіряти її на офіційних джерелах і не піддаватися маніпуляціям, які чиняться у соціальних мережах.

Перейти до вмісту