У відділі освіти напрацьовують механізм забезпечення учнів гарячим харчуванням в наступному семестрі

14:34 10 Січня 2023

У школах Дрогобицької громади тривають зимові канікули. Вони продовжуватимуться до кінця січня. Тим часом у відділі освіти напрацьовують механізм забезпечення учнів гарячим харчуванням. Щоб з початком нового семестру діти могли харчуватись гарячими обідами.

Нагадаємо в першому навчальному семестрі відділ освіти, а також ліцеї та гімназії Дрогобича та Стебника оголошували тендер на закупівлю послуги гарячого харчування, однак через нестабільну економічну ситуацію жоден підприємець не зголосився на участь в тендері.

Тому, незважаючи на спроби, забезпечити учнів гарячим харчуванням впродовж першого семестру не вдалось.

Зараз, поки учні перебувають на зимових канікулах, у відділі освіти продовжують напрацьовувати механізм забезпечення школярів гарячими обідами.

«Ми готуємо нові розрахунки, які подамо на розгляд виконавчого комітету ради. Цілком ймовірно, що прийдеться підвищити затверджену раніше вартість порції гарячого харчування. Адже при сьогоднішній ціні жоден підприємець не зголосився на участь в тендері» – розповів начальник відділу освіти Віталій Вовків.

Нагадаємо раніше виконавчим комітетом було затверджено вартість шкільного харчування в розмірі 32 гривні за порцію.

Пільгові категорії школярів мали б харчуватись за кошти місцевого бюджету. Через воєнний стан в країні та постійні коливання цін на продукти, ніхто з підприємців не зголосився і тендер провести не вдалось. Відтак учням, які належать до пільгових категорій, було виплачено компенсацію в розмірі 1500 гривень на дитину.

Перейти до вмісту