У ЦНАПі Дрогобича закликають утриматися від подачі документів на виготовлення закордонного паспорту у період карантину
![У ЦНАПі Дрогобича закликають утриматися від подачі документів на виготовлення закордонного паспорту у період карантину](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/закордонний.jpg)
На час введення на території країни карантину та надзвичайної ситуації у Дрогобицькому міському центрі надання адміністративних послуг закликають утриматися від подачі заявок на виготовлення паспортів для виїзду за кордон.
За словами керівника ЦНАПу Оксани Тішиної, після прийому документів у ЦНАПі їх передають в органи Державної міграційної служби України, робота якої на разі є обмеженою.
Тому у ЦНАПі наголошують, щоб охочі виготовити документи для виїзду за кордон не реєструвалися для подання документів через електронну чергу системи iGov.