У Терцентрі для літніх людей вкотре провели лекцію на правознавчу тематику. ФОТО.
![У Терцентрі для літніх людей вкотре провели лекцію на правознавчу тематику. ФОТО.](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/ter.jpg)
7 березня 2017 р. в світлиці Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася чергова лекція за напрямком «Основи правових знань» на тему «Право власності: поняття, форми, види».
Прочитав лекцію П.В. Габрівський – заступник начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги».
Терцентр