У Стебнику, в приміщенні колишньої міської ради, облаштували офіс надання адміністративних, соціальних та пенсійних послуг

14:04 27 Травня 2024

Після формування територіальної громади та зростання чисельності населення, у Дрогобичі значно підвищилось навантаження на сферу соціальних та адміністративних послуг.

Для зручності людей, у Стебнику, в приміщенні колишньої міської ради, запрацював центр надання адміністративних, соціальних та пенсійних послуг, де мешканці можуть отримати всі необхідні послуги, не їдучи до Дрогобича та не оббиваючи пороги різних інстанцій.

Центр надання послуг працює в приміщенні колишньої міської ради. Тут можна отримати всі необхідні соціальні, адміністративні та пенсійні послуги. Працюємо над розширенням переліку доступних послуг та представників установ та організацій, щоб мешканці Стебника та всього старостинського округу могли на місці отримувати всі необхідні їм послуги – наголошує староста Стебника Тарас Городиський.

Центр надання послуг працює за адресою – м. Стебник, вулиця Мазепи, 8.

З числа послуг ЦНАПу, у Стебнику можна отримати:

Послуги з реєстрації бізнесу

Послуги з реєстрації речових прав та їх обмежень

Послуги з реєстрації/зняття з місця проживання

Послуги Держпродспоживслужби

Послуги Держгеокадастру та органу місцевого самоврядування по земельних питаннях

Послуги у сфері будівництва, архітектури та культурної спадщини

Послуги транспорту та безпеки перевезень

Послуги реєстрації актів цивільного стану

Послуги житла, соціальні послуги та низка інших місцевих послуг.

Зараз всі послуги ЦНАПУ, окрім паспортних, можна отримати на місці – у Стебнику як фізичним, так і юридичним особам – з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00, в п’ятницю – з 8:00 до 15:45. Обід – з 12:00 до 12:45.

Що стосується соціальних послуг, то спеціалісти управління соціального захисту населення працювали у Стебнику й раніше. Донедавна їм доводилось вести й пенсійний напрямок, так як можливість віддаленого прийому спеціаліста пенсійного фонду вдалось забезпечити у Стебнику лиш зараз.

Спеціалісти управління соціального захисту населення приймають у Стебнику з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 та в п’ятницю з 08:00 до 15:45, з перервою на обід з 12:00 до 12:45. Окремо спеціалістами управління здійснюються виїзні прийоми громадян в селах громади.

За додатковою інформацією можна звертатись у відділ прийому громадян управління соціального захисту населення, який функціонує у Стебнику на вулиці Мазепи, 8, або за номером телефону: 44-10-09, 095-046-14-80.

Також в центрі можна отримати послуги пенсійного забезпечення. Спеціаліст відділу обслуговування громадян сервісного центру Пенсійного фонду України надає послуги у Стебнику щоденно з понеділка по четвер з 09:00 до 16:00 та в п’ятницю – з 09:00 до 15:45.

Тривають переговори, щодо прийому громадян представниками установ та організацій, які здійснюють надання комунальних послуг мешканцям.

Перейти до вмісту