У Стебнику провели в останню путь полеглого Героя Назарія Буцика

17:05 17 Квітня 2024

Сьогодні Дрогобицька громада у скорботі зустріла тіло полеглого захисника України – стебничанина Назарія Буцика.

Зустріч відбулась на Перехресті Героїв, де зібрались рідні, близькі, бойові побратими, ветерани ГО «ВСВ АТО Дрогобиччина», священнослужителі та керівництво Дрогобицької громади.

Після спільної молитви траурний конвой з тілом воїна попрямував до Стебника. Тут, на центральному Майдані Шевченка, відбулось загальноміське прощання, під супроводом священнослужителів.

Чин похорону провели в церкві Різдва Пресвятої Богородиці в місті Стебник. Поховали Героя на кладовищі на вулиці Мекелити.

Стебничанин поповнив лави Збройних Сил України 3 січня 2023 року. Виконував обов’язки оператора БПЛА роти вогневої підтримки 3 десантно-штурмового батальйону вч А2582 (82 ОДШБ).

Захисник загинув 11 квітня 2024 року на полі бою, в районі села Вербове, Запорізької області, під час артилерійського обстрілу.

У загиблого Героя залишились батьки, донька, брат, кохана дівчина та багато друзів.

«Це невимовна втрата. Він був найкращим з нас. Завжди перший. Сильний, розумний, красивий та майстер на всі руки. Він ніколи не відмовляв в допомозі, був справжнім другом та побратимом. Коханим чоловіком, люблячим батьком та справжнім патріотом України» – Назар назавжди залишиться в пам’яті рідних та близьких саме таким.

Вічна пам’ять Герою!

Перейти до вмісту