У Стебнику провели в останню путь загиблого Героя Олега Шмакова

15:59 20 Травня 2022

Сьогодні Дрогобиччина – знову в жалобі. Громада попрощалась з воїном, який загинув від рук російського окупанта – 25-річним стебничанином Олегом Шмаковим.

Олег був корінним стебничанином. Він народився в місті калійників 10 червня 1996 року, тут навчався та проживав.

У 2013-2014 роках стебничанин воював у зоні АТО. Після повномасштабного вторгнення росії на Україну був призваний до лав військовослужбовців і від початку квітня знову відправився на захист країни.

Загинув Олег Шмаков 12 травня в районі міста Золоте на Луганщині, внаслідок бойового зіткнення з ворогом.

У загиблого воїна залишились батьки, три брати та сестра.

Сьогодні, 20 травня, Дрогобиччина з почестями зустріла домовину з тілом загиблого Героя. Керівництво Дрогобицької громади, спільно з духовенством, рідними та небайдужими мешканцями громади, зібрались разом на перехресті Героїв, де відбулась спільна поминальна молитва.

Після цього траурна процесія на чолі з духовенством вирушила до міста Стебника, де на майдані Тараса Шевченка відбулась загальноміська церемонія прощання із загиблим воїном.

Щоб віддати останню шану Героєві, на центральній площі зібрались стебничани, представники громадських об’єднань, депутати міської ради та небайдужі мешканці міста.

Після загальноміської поминальної панахиди, яку провели отці різних конфесій, співчуття родині загиблого виголосив староста Стебника Тарас Городиський.

Чин похорону Героя Олега Шмакова провели у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Стебнику.

Світла пам’ять Герою України!

Перейти до вмісту