У січні в Дрогобичі народилось 68 малюків: у пологове відділення відвезли чергові пакунки підтримки для новонароджених

31 Січня 11:05

Підтримують молоді родини – у Дрогобичі продовжують вручати пакунки підтримки породіллям. Так, щотижня міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко навідуються в пологову установу міста, де везуть пакунки підтримки, які вручають породіллям.

Під час таких візитів очільник громади паралельно моніторить стан справ в медзакладі та рівень медичних послуг, які надають у пологовому відділенні КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

За перший місяць нового року – січень – в пологовій установі міста на світ з’явилось 68 малюків, із них – дві двійні. Із загальної кількості новонароджених: 39 хлопчиків, 29 дівчаток, 3 дитинки із числа ВПО.

Породіллям не просто вручають пакунки підтримки, але й вітають із народженням малюків та бажають ростити діток під мирним небом. У пакунках усі найнеобхідніші речі для новонароджених: дитячий одяг та перші вишиванки, підгузки, рушнички, забавки тощо.

Жінкам, яких не застають в пологовій установі міста – вручають відповідні талони на отримання пакунків допомоги. За ними слід звернутись у 210 кабінет мерії міста (відділ сім’ї та молоді).

Також із початком нового року у пологовому відділенні осучаснили один із родзалів. У ньому провели капітальний ремонт: замінили плитку на стінах та підлозі, поміняли електропроводку, освітлення, встановили сучасну раковину та оновили систему подачі кисню. Як розповів завідувач пологового відділення Роман Ігнатишин – родзал потребував ремонту доволі давно. З капітальним ремонтом та сучасним обладнанням пологова зала стала більш затишнішою та комфортною, як для породіль так і для якісної роботи медперсоналу.

Капітальні ремонтні роботи вдалось здійснити завдяки частково виділеним коштам адміністрації КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1», а також коштів медперсоналу пологової установи та небайдужих благодійників.

Додамо, у Дрогобичі пакунки допомоги для породіль формують з перших днів повномасштабного вторгнення окупантів – в такий спосіб підтримують молоді сім’ї. Пакунки вручають як місцевим жінкам так і жінкам з числа ВПО.

Перейти до вмісту