У школах Дрогобича стартував конкурс малюнків «Я обираю професію майбутнього у Дрогобичі»

12 Листопада 0:00

З понеділка, 12 листопада, серед учнів 8 класів загальноосвітніх начальних закладів Дрогобича стартував конкурс малюнків «Я обираю професію майбутнього у Дрогобичі».

Конкурс малюнків відбувається у межах проведення «Ярмарку вакансій — 2018», який відбудеться 29 листопада у Народному домі імені Івана Франка під гаслом «Стань успішним у Дрогобичі».

Відповідно до умов конкурсу, авторів трьох найкращих малюнків буде відзначено 29 листопада під час урочистого відкриття «Ярмарку вакансій – 2018».

Загалом конкурс малюнку відбуватиметься в декілька етапів: з 12 по 18 листопада учні малюватимуть малюнки та подаватимуть їх до відділу освіти Дрогобицької міської ради. З 19 по 25 листопада малюнки будуть розміщені на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради, де відбуватиметься онлайн голосування.

Саме за результатами онлайн голосування, буде визначено три кращі малюнки.

Мета « Ярмарку вакансій — 2018, як зазначають організатори, полягає у допомозі мешканцям міста знайти роботу мрії за один день, роботодавцям та бізнесу — сприянні промоції та пошуку працівників, місцевій владі — створенні та забезпеченні умов для працевлаштування дрогобичан, а також задля підтримки місцевих роботодавців і бізнесу.

До участі у «Ярмарку вакансій – 2018» запрошують осіб, які прагнуть працевлаштуватися, та молодь міста Дрогобич.

Під час заходу учасники матимуть змогу ознайомитися з пропозиціями та вакансіями від місцевих роботодавців та представників бізнесу.

До слова, організатором заходу виступає Дрогобицька міська рада спільно з Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості за підтримки міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Чат-бот Гаряча лінія