У школах Дрогобича з понеділка відновлюють дистанційне навчання

11:03 11 Березня 2022
Освітній процес у навчальних закладах Дрогобича та територіальної громади відновлюють із 14 березня. Як повідомила заступник керівника відділу освіти ДМР Ольга Олексюк – за рішенням директорів навчальних установ міста – у більшості шкіл навчання проходитиме в дистанційній формі.
Найперше, це пов’язано із тим, що практично кожен навчальний заклад Дрогобича сьогодні активно приймає як біженців так і допомогу для них. Відтак, зважаючи на воєнний стан у державі – більшість керівників прийняли рішення, задля безпеки учнів, проводити дистанційне навчання, – додає Ольга Олексюк.
Проте, у кількох освітніх установах громади, навчальний процес таки відновлюють в очній формі. Мова іде про кілька шкіл територіальної громади та один навчальний заклад у Стебнику.
Що стосується дошкільних закладів міста – то садочкам Дрогобича рекомендовано тимчасово призупинити освітній процес та безкоштовно доєднатися до системи “Всеукраїнський дитячий садок онлайн”.
Наразі, в садках міста працюють лиш чергові групи для дітей. Про повноцінне відновлення роботи дошкільних установ міста буде повідомлено додатково, – зазначає Ольга Олексюк.
Як додають у відділі освіти – діти, які прибули на територію Дрогобиччини з інших областей, можуть також долучатися до навчання у школах нашого міста та територіальної громади. Для цього одному із батьків слід подати заяву у будь-який навчальний заклад Дрогобича.
Перейти до вмісту