У селі Бійничі цьогоріч відкриють дитячий садок

11:00 15 Лютого 2022

У школі села Нижні Гаї функціонує дошкільна група, а у селі Бійничі є повноцінна будівля дитячого садка «Бджілка». З метою врегулювання проблеми дошкільної освіти у цих селах, вже цього року планують відкрити дитячий садок у селі Бійничі. Про це інформують у відділі освіти.

Наразі проведено консультації зі старостою сіл Василем Василенком. Невдовзі розпочнуть процедуру формування штату працівників та дирекції. Відтак у серпні планують відкрити садок з комфортними умовами для малечі. Як наголосила Ольга Олексюк – заступниця начальника відділу освіти, з довозом дітей проблем не буде, оскільки у цих селах курсує шкільний автобус.

До слова, у понеділок під час щотижневої наради очільник громади Тарас Кучма доручив в.о. начальника відділу освіти Віталію Вовківу напрацювати пропозиції щодо вирішення питання забезпечення дошкільною установою дітей сіл Залужани та Старе Село.

Зазначимо, після утворення Дрогобицької територіальної громади, питання оптимізації освітньої мережі стало одним з ключових для місцевого самоврядування. На думку міського голови, кожна дитина має отримувати якісні освітні послуги і це стосується як дошкільнят, так і школярів.

Перейти до вмісту