У Ратуші відбувся черговий прийом громадян міським головою Тарасом Кучмою. ФОТО
![У Ратуші відбувся черговий прийом громадян міським головою Тарасом Кучмою. ФОТО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_4122.jpg)
Сьогодні, 11 липня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів черговий особистий прийом громадян.
Разом із Тарасом Кучмою на прийомі громадян були присутні керівники певних структурних підрозділів, які разом з очільником міста надали громадянам роз’яснення щодо їхніх звернень.
Більшість питань, з якими зверталися жителі міста, стосувалися житлово-комунального господарства: ремонту покрівлі багатоповерхівок, ремонту доріг, освітлення вулиць, земельних питань. Також одна з мешканок міста звернулася до міського очільника з проханням допомогти вирішити питання усунення плати податків за нефункціонуючий цех або ж його продажу.
«Ми повинні допомагати жителям нашого міста та намагатися поступово вирішувати питання, зокрема житлово-комунальні, з якими вони звертаються, адже багато робіт у місті не виконувалось впродовж багатьох років і зараз ми повинні надолужити втрачене.», — такими словами міський голова завершив прийом, звернувшись до присутніх керівників структурних підрозділів Дрогобицької міської ради.
Нагадуємо! Попередній запис на прийом до посадовця можна здійснити у кабінеті №3 міської ради або за допомогою електронних сервісів на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці «Приймальня» — «Запис на особистий прийом».