У понеділок Дрогобицька громада зустріне двох полеглих Героїв – дрогобичанина Юрія Шпука та стебничанина Ярослава Губіцького

16:36 26 Січня 2024

У понеділок, 29 січня, Дрогобицька громада зустріне та проведе в останню путь двох своїх синів, які віддали життя за Україну: 24-річного дрогобичанина Юрія Шпука та 36-річного стебничанина Ярослава Губіцького.

Юрій Шпук загинув під час виконання бойових завдань з захисту України 3 вересня 2023 року в Пологівському районі Запорізької області.

Тривалий час його вважали безвісти зниклим. Лиш тепер загибель воїна офіційно підтвердили і тіло Героя зможе знайти вічний спочинок.

Ярослав Губіцький, під час виконання бойових завдань з захисту України, отримав численні поранення, внаслідок яких його життя обірвалось у госпіталі Дніпра.

Обох полеглих Героїв зустрінуть в понеділок, 29 січня, о 12:30 на перехресті Героїв. Звідти траурні конвої попрямують за наступними маршрутами:

Конвой з тілом загиблого Юрія Шпука повезуть до Дрогобича, де о 13:00 проведуть загальноміське прощання на площі Ринок.

Після, о 13:30, в церкві Успіння Пресвятої Богородиці розпочнуть чин похорону. Поховають загиблого на Алеї Слави.

Конвой з тілом Ярослава Губіцького з перехрестя Героїв повезуть до Стебника. О 13:00 на Майдані Шевченка відбудеться загальноміське прощання.

Чин похорону проведуть о 13:30 в церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Поховають Героя на кладовищі по вулиці Мекелити.

Вічна пам’ять Героям України!

Перейти до вмісту