У Нагуєвичах відбулася зустріч керівництва Дрогобицької громади з активом села

9:18 29 Січня 2021

У Нагуєвичах відбулася зустріч представників Дрогобицької міської ради та активу села. Зустріч відбулася у заповіднику «Нагуєвичі». Модератором заходу виступив Богдан Лазорак – керівник заповідника.

На початку зустрічі голова громади Тарас Кучма проінформував про нову модель управління громадою, розробленою КУ «Інститут міста».

«За Нагуєвичі ми боролися. Якщо дивитися крізь призму розвитку туризму, то ми розуміємо, що Дрогобич і Нагуєвичі поєднує Іван Якович Франко. Більше того, тут розвинута інфраструктура, а впродовж багатьох років ми вибудували тісну співпрацю з музеєм «Франка»», – наголосив Тарас Кучма.

Відтак Тарас Кучма представив громаді старосту Лесю Гром.

Разом з Тарасом Кучмою на зустріч з громадою завітали Орест Каракевич – секретар ради, Роман Москалик – заступник міського голови, Ростислав Пошивак – заступник керівника Департаменту міського господарства, начальники відділів освіти – Петро Шев’як, охорони здоров’я Володимир Чуба, КУ «Інститут міста» – Володимир Кондзьолка, КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала, КП «Туристично-інформаційний центр», депутат райради – Ігор Чава.

В ході бесіди обговорили перші кроки щодо вирішення проблем з водопостачанням, збором та вивозом сміття, промоцією села та розвитком туризму. Говорили про надання медичних та освітніх послуг, про подальшу долю дитячого садка, благоустрій та водопостачання.
У підсумку зустрічі обидві сторони домовилися про напрацювання річного плану з умовою врахування економічної ситуації в ОТГ.

Оскільки захід відбувався у заповіднику «Нагуєвичі», з ініціативи Богдана Лазорака, для присутніх організували міні-концертну програму за участю Андрія Боженського – заступника директора з виховної роботи Дрогобицького музичного фахового коледжу імені Василя Барвінського, лауреата міжнародних конкурсів, Наталії Сторонської – провідної концертмейстерки Інституту музичного мистецтва ДДПУ імені Івана Франка.

Перейти до вмісту