У Міжнародний день зниклих безвісти Дрогобицький міський центр соціальних служб зібрав родини воїнів

5 Вересня 16:58

Із повномасштабним вторгненням окупантів на українські землі – чимало родин проходять непрості кола випробувань. Їхні рідні воюють, відтак чимало воїнів станом на сьогодні вважаються зниклими безвісти. У зв’язку із цим Дрогобицький міський центр соціальних служб організував та проводить спеціальні зустрічі для родин воїнів, які вважаються зниклими безвісти. Для них здійснюють спеціальну психологічну допомогу, зустрічі підтримки тощо.

У Міжнародний день зниклих безвісти Центр з ініціативною групою “Жити чекаючи” зібрав родини зниклих безвісти воїнів, щоб спільно помолились за успішне вирішення їхніх проблем. У Дрогобицькому монастирі Петра і Павла відбулась молитва та літургія присутніх, відтак чаювання та тепле спілкуванням з отцем Юстином.

У другій частині зустрічі на присутніх чекали цікаві майстер-класи. В піцерії «Chicago Style” пройшов майстер-клас з виготовлення піци, до якого долучилися понад 40 учасників з родин безвісти зниклих військовослужбовців.

Діти та дорослі спільно творили свої кулінарні шедеври та згодом пригощали один одного.

Від кулінарного процесу не лише діти, але й дорослі отримали максимально позитивні емоції та взаємопідтримку.

Додамо, Дрогобицький міський центр соціальних служб запрошує родини зниклих безвісти військових звертатись за допомогою та підтримкою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70 , тел.: +380970586357

Перейти до вмісту