У міськраді відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

13:06 7 Серпня 2020

У четвер, 06 серпня, відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради. Засідання відбулося під головуванням міського голови Тараса Кучми.

Про це інформують у відділі-службі у справах дітей ДМР.

На Комісії розглянули 12 заяв громадян міст Дрогобича та Стебника, з яких п’ять заяв громадян щодо надання дозволу на укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню. Одна заява подружжя громадян Дрогобича щодо створення прийомної сім’ї. Одна заява громадянки щодо визначення імені та прізвища дитини, яка народилася поза медичним закладом. Одна заява щодо встановлення батькові порядку участі у вихованні дитини. Одна заява громадянки щодо повернення в сім’ю її дітей з ДБ «Оранта». Одна заява громадянки Дрогобича стосовно надання затвердженого висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання її двох малолітніх дітей разом з нею для тимчасового виїзду за межі України. Одна заява громадянина Дрогобича щодо визначення місця проживання дитини разом з ним. Одна заява про внесення змін у рішення виконкому щодо встановлення порядку зустрічі батькові з дитиною, клопотання ДБ «Оранта» про доцільність позбавлення батьківських прав матері стосовно чотирьох малолітніх дітей вихованців закладу.

Комісією також розглянуто і затверджено 13 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на період з 2020р. по 2021р., клопотання відділу-служби у справах дітей щодо створення міждисциплінарних комісій для 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Перейти до вмісту