У мерії міста представники Дитячого парламенту спільно із керівництвом громади сформували святкові набори із пасочками для родин військових

16:05 12 Квітня 2023

Ініціативу підтримати сім’ї Героїв, які сьогодні на передових позиціях боронять наші кордони від окупанта, а також рідних тих захисників, хто наразі перебуває в полоні або ж віддав своє життя за наш спокій, ініціювали в мерії міста спільно із Дрогобицьким міським центром соціальних служб. До доброї та світлої справи залучили представників Дитячого парламенту. Саме діти та молодь будуть відвідувати родини воїнів та вручати їм смачні дарунки до Великодня. І на додачу бажати мирних свят.

12 квітня, за сприяння благочинців, у дворик Ратуші привезли 200 пасок від однієї з Львівських фірм. Святкова випічка уже є освяченою та бережно спакована в індивідуальні пакети.

В обідню пору того ж дня представники Дитячого парламенту на чолі із своїм керівником Юлією Завійською та працівниками Центру соціального обслуговування (керівник Оксана Матчишин) у світлиці мерії формували святкові пакунки із отриманих пасочок. У кожен подарунковий набір поклали паску, символічного великоднього їстівного баранчика, писанки та святкову листівку від міського голови Дрогобича. Спільно із молоддю міста до доброї справи долучився і очільник громади Тарас Кучма.

Ми щорічно намагаємось напередодні великодніх та різдвяних свят підтримувати родини, які перебувають у скруті, де є самотні особи чи люди з інвалідністю. Однак із початком повномасштабної війни – стараємось дбати і про сім’ї наших захисників. Особлива увага тим, хто втратив на війні найрідніших – сина, батька, чоловіка. Такі родини, напередодні Великодніх днів, не маємо права залишити без уваги. Тож спільно із соціальними службами нашого міста та за підтримки молоді ми ініціювали своєрідний флеш-моб із розвезення пасхальних пакунків та хочемо охопити ними якомога більше родин, – прокоментував міський голова Тарас Кучма.

Додамо, з початком цього тижня Управління соціального захисту населення ДМР сформувало 223 святкових набори для сімей, де мешкає двоє та більше осіб з інвалідністю – пакунки роздають до свята. Їх сформували із найнеобхідніших речей — продуктів харчування, солодощів, засобів гігієни, одягу та пледів для дітей.

Також продуктові набори для своїх підопічних до Великодня підготували і працівники Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування. В ці дні їх також розвозять по оселях самотніх та одиноких людей.

Перейти до вмісту