У лютому в пологовому Дрогобича народилось 55 малюків: матерям вручили пакунки підтримки

15:41 28 Лютого 2024

У Дрогобицькій громаді продовжують підтримувати породіль. У лютому в стінах пологового будинку міста народилось 55 малюків, із них – 30 хлопчиків та 25 дівчаток. Із загальної кількості новонароджених – двоє малюків із числа сімей ВПО, а саме із Донецької та Херсонської областей.

У межах реалізованої другий рік поспіль Дрогобичем програми із підтримки породіль та новонароджених – щотижня пологове відділення КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» відвідує міський голова Тарас Кучма та керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, які розвозять пакунки підтримки. У пакунках речі першої необхідності для матусь та новонароджених. Окрім цього, жінкам мешканкам нашої громади вручають перші вишиванки для діток.

Радіємо що попри непростий час, час війни, українців та українок стає більше. Відрадно і те, що в пологовому відділенні Дрогобича щоразу народжує більше жінок із інших територіальних громад. Це засвідчує, що послуги, які тут надають на належному рівні та жінки відчувають себе в комфорті і безпеці. Щиро бажаємо кожній жінці, яка стала матір’ю зростати діток в мирній та вільній Україні. Тому з вірою в ЗСУ та нашу Перемогу продовжуємо змінювати медичну галузь міста та вдосконалювати її, – прокоментував міський голова Тарас Кучма.

Також під час візитів у пологову установу міста очільник громади постійно моніторить стан справ в медзакладі та рівень медичних послуг, які надають породіллям.

Із останніх нововведень – кілька місяців тому в пологовому відділенні Дрогобича породіллям, за бажанням, роблять епідуральну анастезію при пологах. Відгуки матусь про нову послугу позитивні, всі пацієнтки задоволені.

Додамо, у Дрогобичі пакунки допомоги для породіль вирішили формувати з перших днів повномасштабного вторгнення окупантів, щоб в такий спосіб підтримати молоді сім’ї. Пакунки вручають як місцевим жінкам так і жінкам з числа ВПО.

Матерям, яких не застають в пологовій установі міста – вручають відповідні талони на отримання пакунків підтримки у 210 кабінеті Дрогобицької міської ради (відділ сім’ї та молоді).

Перейти до вмісту