У Львівській області на період воєнного стану діє програма підтримки бізнесу, якою можуть скористатися релоковані з інших областей України підприємства

11:16 18 Квітня 2022

За умовами програми, надається одноразова безповоротна фінансова допомога бізнесу, який переїхав на Львівщину.

Основні три інструменти через які запроваджується програма:
-надання безповоротної фінансової допомоги релокованим виробничим підприємствам. Така допомога становить 100 тис. гривень за умови, якщо підприємство перереєструється на території Львівської області. Також підприємство отримає додаткових 100 тис. грн, якщо створить не менше 20 нових робочих місць;
-ваучерна підтримка на маркетингові послуги або послуги сертифікації. Вона передбачає не більше 50 тис. грн на маркетингові ваучери та 80 тис. грн на ваучери для сертифікації продукції. Частка власних витрат суб’єктів господарювання на отримання послуг повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат.
-безповоротна фінансова допомога на закупівлю обладнання в окремих виробничих галузях. Таким підприємствам буде надано фіндопомогу у розмірі не більше 500 тис. грн на закупівлю обладнання. Також є умова створити не менше 5-ти робочих місць.

Обов’язкова вимога до участі у Програмі – реєстрація підприємства на території Львівщини.

Детальну інформацію щодо програми можна отримати в управлінні інвестицій та економічного розвитку Дрогобицької міської ради (пл.Ринок, 1, каб. 214, тел. (244) 2 25 45).

Перейти до вмісту