У Галереї сучасного мистецтва добігають останні дні експозиції творчих робіт учнів ДДХШ «У променях Різдвяної зірки»

13 Лютого 14:12

У святковому залі Галереї сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи цими вихідними ще раз перегорнули сторінку Різдвяних свят та спільно заколядували. Так, Дрогобицька дитяча художня школа зібрала сім‘ї  цьогорічних випускників, щоб спільно порадіти за досягнення вихованців художньої школи та вчергове оглянути їхню експозицію «У променях різдвяної зірки».

Директор художньої школи Ігор Шимко привітав майбутніх випускників та їхніх батьків, анонсував виставку екзаменаційних робіт та подякував за співпрацю дирекції Дрогобицької музичної школи №2 імені Романа Сороки. Нові та давно забуті колядки звучали у виконанні учнівського та викладацького колективів музичної школи.

Завершуючи новорічно-різдвяний цикл таким дійством, ми хочемо дати наснаги юним митцям на майбутню їхню творчу працю, в якій, сподіваємось, вони збережуть національні традиції та культуру, відтворять їх у мистецтві, та передадуть з покоління в покоління, – наголосив Ігор Шимко.

Впродовж різдвяної виставки галерейна скринька «Допомога ЗСУ» наповнювалась  внеском відвідувачів, кошти буде передано нашим захисника.

Перейти до вмісту