У Дрогобицькій громаді триває проєкт «Шкільні спортивні ліги»: свою першість з пляжного волейболу цього тижня виборювали команди хлопців / ВІДЕО

8 Грудня 11:41

5 грудня у Дрогобицькій громаді в межах проєкту «Шкільні спортивні ліги» стартували змагання з пляжного волейболу серед хлопців. Участь у спортивному дійстві беруть учні 7-8 класів різних навчальних закладів громади.

Як розповіла Оксана Сотрихіна, керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР, за правилами змагань склад команди формується з двох учасників. В теплу пору року змагання проводяться під відкритим небом на покритті з піску, у холодну пору року – у спортивних залах, де є необхідна розмітка, згідно правил змагань.

Цього тижня свою першість із пляжного волейболу доводили такі команди: Ліцей №2, Ліцей №1, Гімназія №17, Стебницька гімназія № 6, Ліцей №16, Гімназія №10,  Дрогобицький Ліцей,  Науковий ліцей ім.Б.Лепкого,  НВК: Медвежанський, Снятинський,  Нижньогаївський та  СЗШ: Дережицька, Рихтицька, Нагуєвицька, Михайлевицька.

7 грудня у спортивному залі Ліцею №2 за перемогу у пляжному волейболі змагались команди Рихтицького СЗШ та Медвежанського НВК. В ході напруженої боротьби перемогу виборола команда школярів Рихтицького навчального закладу.

Підсумковим етапом проєкту стануть фінальні ігри за Кубок ліги Дрогобицької громади, який буде щороку переходити до найсильнішої команди.

Додамо, масштабний проєкт «Шкільні ліги», який цьогоріч реалізовує в Дрогобицькій громаді відділ фізичної культури та спорту ДМР, відбуватиметься із чотирьох видів спорту: баскетболу, волейболу, пляжного волейболу та бадмінтону.

Перейти до вмісту