У Дрогобичі змінять організацію дорожнього руху на деяких вулицях міста

У вівторок, 31 жовтня, на засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради було прийнято рішення про зміну організації руху автомобільного транспорту на деяких вулицях міста. Такі нововведення працюватимуть поки що в тестовому режимі до 23 листопада.

Нові правила проїзду почнуть діяти на вул. В. Чорновола, М. Тарнавського, Ю. Дрогобича, Січових Стрільців, та І. Мазепи.

Відтак на вул. В. Чорновола демонтують дорожній знак щодо обмеження руху та відкриють рух автотранспорту в обидві сторони. Також на цій вулиці заборонять стоянку автотранспорту з двох сторін вулиці, встановивши дорожній знак «Зупинку заборонено».

На перехресті вул. М. Тарнавського — Ю. Дрогобича — С. Стрільців встановлять дорожні знаки 3.1 «Рух заборонено», 3.22 (поворот праворуч заборонено) та 3.23 (поворот ліворуч заборонено).

На вул. Степана Бандери приберуть дорожній знак 3.21 «В`їзд заборонено» та встановлять такий знак на вул. І. Мазепи.

За повідомленням директора Департаменту міського господарства Романа Москалика, такі нововведення необхідні для розвантаження центральних вулиць міста від скупчення автотранспорту. Зазначені зміни дорожнього руху відбудуться впродовж найближчих кількох днів.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні