У Дрогобичі водіям громадського транспорту роз’яснили процедуру безкоштовного перевезення учнів та пільговиків. ВІДЕО
![У Дрогобичі водіям громадського транспорту роз’яснили процедуру безкоштовного перевезення учнів та пільговиків. ВІДЕО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/55495126_812110812479286_1581974362221707264_n.png)
У Дрогобичі учні шкіл у громадському транспорті можуть їхати по місту безкоштовно. Скористатись такою пільгою діти зможуть при наявності учнівського квитка. Таке право школярі матимуть протягом навчального року в усі дні тижня, крім неділі. Таке рішення прийняли у Дрогобицькій міській раді на виконкомі.