У Дрогобичі відбувся Фестиваль багатодітних родин. ФОТО. ВІДЕО

3 Червня 0:00

У Дрогобичі літній сезон для дітлахів розпочали Фестивалем багатодітних родин. Організатором Фестивалю виступив відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту. Як зазначають організатори, Фестиваль присвячено Міжнародному дню захисту дітей, Міжнародному дню сім’ї та відкриттю літніх мовних таборів.

Участь у Фестивалі взяли дві багатодітні сім’ї, а також мистецькі колективи міста Дрогобича: Ансамбль сучасного танцю «Оксамит», Зразковий ансамбль пісні і танцю «Калиновий цвіт», Зразковий дитячий танцювальний ансамбль «Радість», Ансамбль сучасного та естрадного танцю «ВІВА», Ансамбль сучасного танцю «Ультра», Народний ансамбль танцю «Верховинка».

Привітав дітлахів та їх батьків з початком літнього сезону міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

https://www.youtube.com/watch?v=kzQGI7w6DXQ

Вела захід начальник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександра Пашко.

«Фестиваль багатодітних родин у Дрогобичі відбувається вперше. Попри те, що до участі зголосилися лише дві родини — сім’ї Мороз та Лужецьких, назагал дійство вдалося. Ефектні номери танцювальні та співочі впродовж однієї години мали змогу спостерігати дрогобичани та гості міста, які зібралися на центральній площі Ринок. Маємо надію, що цей Фестиваль стане традиційним у нашому місті», — зазначає Олександра Пашко.

На згадку про участь у Фестивалі родини та колективи відзначили сувенірними подарунками.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія