У Дрогобичі провели в останню путь полеглого захисника України Тараса Гутникевича

14:20 6 Червня 2024

Днями лави небесного батальйону поповнив юний мешканець Дрогобицької громади –19-річний захисник України Тарас Гутникевич, який віддав своє життя під час захисту України від ворога. Сьогодні траурний конвой з тілом полеглого Героя прибув до рідного міста.

Тарас з сім’єю проживав у селі Дережичі, згодом – у Дрогобичі на вулиці Самбірській.

Як тільки Тарасу виповнилось 18 років, він пішов на службу у військово-морський флот. Був на військових навчаннях у Великобританії, де пройшов вишкіл на штурмовика, згодом служив у Одесі. Був матросом на патрульно-протидиверсійному катері.

Воїн постраждав від ракетного обстрілу та загинув 31 травня 2024 року внаслідок отриманих травм, під час виконання бойових завдань з захисту України.

З рідних у полеглого Героя залишились батьки, дідусь, сестри, племінники, наречена.

Зустріч траурного конвою з тілом захисника відбулась сьогодні, 6 червня, на перехресті Героїв, де зібрались рідні та близькі захисника, його бойові побратими та ветерани війни. Під супроводом священнослужителів на перехресті провели спільну молитву, після чого траурний конвой попрямував до центральної площі Ринок.

На центральній площі міста відбулось загальноміське прощання з юним Героєм, який віддав своє життя за Україну. Велелюдний натовп людей, поміж якими військові, цивільні, рідні, керівництво громади, священнослужителі та небайдужі мешканці громади зібрались разом, аби спільною молитвою, навколішки, вшанувати подвиг юного Героя.

Чин похорону провели в Катедральному Соборі Пресвятої Трійці. Під час прощання з воїном, небо над Дрогобичем вкрилось грозовими хмарами і полив раптовий дощ. Навіть погода плаче за тими болючими втратами, які поніс та продовжує нести український народ у боротьбі з ворогом.

Сьогодні тіло полеглого Героя – Тараса Гутникевича знайде вічний спочинок на Алеї Слави, однак пам’ять про нього повинна навіки залишитись в серцях кожного, хто продовжує жити на цій землі.

Вічна пам’ять Герою!

Перейти до вмісту