У Дрогобичі працюють два стаціонарні пункти обігріву

0:00 10 Січня 2017

1386663108_201201131053_biez_imieni_0_0

У Дрогобичі працюють два стаціонарні пункти обігріву, які розташовані у приміщенні КП «Дрогобичтеплоенерго» (вул. Індустріальна, 1-а) та у приміщенні автовокзалу залізничної станції (майдан Злуки, 1-а). Саме туди доправляють безхатченків. Про це сьогодні повідомили у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради.

Як повідомив керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, усіх потерпілих від суттєвого зниження температури атмосферного повітря, доправляють до міської лікарні №5. Жодних смертельних випадків у Дрогобичі не зафіксовано.

Звернення департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації

Шановні мешканці Львівської області!

Протягом останніх днів на території України спостерігаються несприятливі погодні умови. За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології в найближчі дні у Львівській області утримається морозна погода: 11 січня вночі до 18-13ºС морозу, вдень – до 9-4ºС морозу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням. Так, в період з 1 до 10 січня поточного року за медичною допомогою з холодовими травмами звернулось 38 осіб, з них було госпіталізовано до закладів охорони здоров’я 32 особи. Від переохолодження за цей період померло 5 осіб.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації звертається до населення з рекомендаціями дотримуватись простих правил, виконання яких дозволить уникнути переохолодження та обмороження: – не вживайте алкогольних напоїв – алкогольне сп’яніння сприяє високій втраті тепла і в той же час викликає ілюзію тепла; – не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові та робить кінцівки більш уразливими до дії холоду; – носіть просторий одяг – це сприяє нормальній циркуляції крові. Одягайтеся так, щоб між шарами одягу залишався прошарок повітря, який утримує тепло. Тісне взуття, відсутність устілки можуть створювати передумови обмороження; – не виходьте на мороз без рукавичок та шарфу. У вітряну погоду відкриті ділянки тіла змащуйте спеціальним кремом; – не носіть на морозі металевих (у тому числі золотих та срібних) прикрас, оскільки метал охолоджується до низьких температур швидше ніж тіло, внаслідок чого можливе “прилипання” цих предметів до шкіри з виникненням почуття болю та холодових травм; – перед виходом на мороз бажано поїсти – Вам необхідна додаткова енергія.

Слід враховувати, що у дітей терморегуляція ще не налагоджена, а в осіб похилого віку при деяких хворобах порушена. Ці категорії найбільш піддаються обмороженню та переохолодженню, тому враховуйте це під час планування прогулянок узимку. Перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її в теплому приміщенні.

Пам’ятайте, що найкращий спосіб вийти з неприємної ситуації – це до неї не потрапляти. Не виходьте з приміщення у сильний мороз без потреби! Відмовтесь на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі та туристичних походів. Обмежте час перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів у сільській місцевості.

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ: Ваше життя та здоров’я перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Не нехтуйте правилами безпеки. Будьте обережні!

Перейти до вмісту