У Дрогобичі посилюють контроль над надходженням коштів від користування землею під МАФами за договорами особистих строкових сервітутів

28 Березня 0:00

Надходження коштів від користування землею під малими архітектурними формами за договорами особистих строкових сервітутів — це одна з проблем, над якою посилюють контроль у місті Дрогобичі.

«Відповідно до розпорядження міського голови Дрогобича Тараса Кучми, у Дрогобицькій міській раді створено мобільну групу, завдання якої полягає у встановленні боржників зі сплати коштів до бюджету міста за користування землею під МАФами за договорами особистих строкових сервітутів», — зазначив заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба.

До складу мобільної групи включено фахівців відділу правового забезпечення, відділу оренди та приватизації комунального майна, Держгеокадастру у місті Дрогобичі міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі, відділу доходів фінансового управління.

«Після встановлення боржників матеріали робочої групи передаватимуть у відділ правового забезпечення Дрогобицької міської ради для можливості проведення претензійно-позовної роботи. Своєю чергою, окрім виявлення боржників, ми отримаємо суттєві надходження до бюджету міста Дрогобича», — наголосив Володимир Коцюба.

Чат-бот Гаряча лінія