У Дрогобичі подякували працівникам комунальної сфери за щоденну працю та відзначили з нагоди професійного свята

12:53 17 Березня 2024

Щороку, у третю неділю березня відзначаємо День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Це свято тих людей, які своєю невтомною працею кожного дня забезпечують чистоту вулиць, дбають про тепло в оселях, в школах, садках та лікарнях, створюють благоустрій, усувають протікання мереж, щоденно подають воду та електрику тощо. Праця кожного комунальника – це вагомий внесок у життєдіяльність міста і всієї громади, його комфорт, затишок та чистоту.

З нагоди професійного свята у Дрогобичі 15 березня у Народному домі імені І.Франка відбувся концерт-привітання до дня працівників ЖКГ.

Захід розпочали Гімном та хвилиною мовчання за полеглими Героями. Відтак із словами благословінь до присутніх звернувся отець Іван Паньків.

Не тільки сумлінно виконують свою працю, але й кожен на своєму місці допомагають воїнам та фронту на важливості волонтерської місії комунальників Дрогобича у своєму зверненні до винуватців свята наголосив очільник громади Тарас Кучма.

Ваша професія надважлива. Щоденно, 24 на 7 дбаєте про благоустрій, тепло, світло та затишок всієї нашої громади. Це ті речі, до яких кожен з нас звик і без яких не уявляє свого життя. Із війною у Вас теж побільшало викликів – чимало працівників ЖКГ сьогодні у лавах ЗСУ, тож виконувати свою роботу доводиться тут на місцях за кількох колег одночасно. Окрім того, кожне наше комунальне підприємство робить свій внесок в наближення Перемоги – хтось ремонтує автівки з фронту, хтось збирає донати на нові дрони, хтось передає важливе обладнання на передові позиції. Дякую кожному із Вас за вашу незламність, професійну роботу та допомогу в наближенні нашої Перемоги, – наголосив Тарас Кучма.

Відтак очільник громади вручив кілька десятків подячних грамот кращим керівникам та працівникам комунальних підприємств міста та побутового обслуговування населення. Нагороди «Медалі за заслуги перед містом» отримали – керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала, керівник КП «СМУ» Володимир Суда та керівник КП «Управитель ЖЕО» Олег Майданюк.

Окрім цього, нагороди комунальникам Дрогобича від керівництва Львівської обласної ради також вручив депутат ЛОР Сергій Оленич, який привітав усіх причетних із професійним святом та подякував за наполегливу працю.

Доповненням до слів вітань стали творчі номери та композиції у виконанні гурту «Марічка» Дрогобицького Центру культури та мистецтв «Каменяр», народного ансамблю танцю «Верховинка» Народного дому (керівник Богдана Кос), а також було виконано дитячу хореографічну композицію «24.02».

Ведучою заходу була Уляна Воят.

Перейти до вмісту