У Дрогобичі на співфінансування проектів місцевого розвитку з міського бюджету виділили 4 млн 277 тис. грн: Перелік потенційних проектів-переможців

З міського бюджету Дрогобича виділили 4 мільйони 277 тисяч гривень на співфінансування потенційних проектів-переможців у межах Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області.

Відповідне рішення було прийнято депутатським корпусом Дрогобицької міської ради у четвер, 11 квітня, під час позачергового пленарного засідання сесії ради.

Загалом, за результатами Конкурсної ради з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області, у розрізі міст обласного значення потенційними проектами-переможцями від Дрогобича визначили 52 проекти місцевого розвитку з 80 поданих. Це є другий найвищий показник кількості відібраних проектів серед міст обласного значення після Львова.

Зазначимо, що, згідно з конкурсними умовами, ті заявники, які не подадуть необхідну документацію про бюджетне співфінансування місцевими органами самоврядування до Львівської обласної ради до 26 квітня, автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проекту за рейтингом у цьому ж пріоритеті Програми.

В середині травня відбудеться засідання Конкурсної ради, де і затвердять перелік переможців: Проекти на 2019 рік: Потенційні переможці

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні